Bizim

Hikayemiz

Biz

Kimiz?

Siz ve sevdikleriniz için her zaman en iyisini ve en güzelini düşünen bir ekip hayal edin. Bu ekip size daha önce hiç yaşamadığınız benzersiz bir deneyim yaşatmak üzere, projeler geliştiriyor ve bunları kusursuz bir şekilde hayata geçiriyor. Hayata geçen bu projeler ile Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan bu ekip, tasarım departmanı, üretim departmanı ve hediye deneyim uzmanları ile karşınıza çıkıyor.

Giftmundo 2015 yılında Marka ve Tasarım Yöneticisi Coşan Göksel ile Üretim ve Satış Yöneticisi Recep Baykan’ın ortak girişimi ile kurulmuştur. Hızla büyüyen markalarının kaliteden ve üstün hizmet anlayışından ödün vermeden sağlam adımlarla ilerlemesi için, kendilerine asla unutmamaları gereken bir hatırlatma olarak şu cümleyi ilke edinmişler: “İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unuturlar, ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmazlar.” Sizleri de asla unutamayacağınız benzersiz bir hediye deneyimi yaşamaya davet ediyorlar.

Hediyenin en klas hali işte böyle olur.. @giftmundo, takip etmekle kalmayın, sevdiklerinizi mutlu edin.

Her anımı özel kılan, her zaman özel hissetmeme neden olan adam, iyi ki varsın! Bu anlamlı hediye için sana ve @giftmundo'ya emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Çiğdem Demirel Okusun - www.instagram.com/cdmdmrl

Mükemmel

Hediye Deneyimi

Siz ve sevdikleriniz için her zaman en iyisini ve en güzelini düşünen bir ekip hayal edin! Ekibimizle size daha önce hiç yaşamadığınız benzersiz bir deneyim yaşatmak üzere, projeler geliştiriyor ve bunları 2015 yılından günümüze kusursuz bir şekilde hayata geçiriyoruz.

Giftmundo sizin için en iyisini yaratmak ve kusursuz bir hizmet anlayışı ile benzersiz deneyimler yaşatmak için, ihtiyacınıza göre üç farklı kategorisi ile hizmet vermektedir. Modern görünümlü ve şık hediye deneyimleriniz için “Giftmundo Luxury”, doğal görünümlü ve şık hediye deneyimleriniz için “ Giftmundo Vintage” sizlere unutamayacağınız benzersiz deneyimler yaşatmak için hizmet vermektedir.

Kişiye Özel Tasarım 0
Kusursuz Üretim 0
Zamanında ve Eksiksiz Teslimat 0