Gıftmundo Club

club
gift

Club

Üyelik Ayrıcalıkları

Giftmundo Club sizlere benzersiz bir hediye deneyimi ve ayrıcalıklar sunan bir kulüp olma özelliği taşımaktadır. Bu kulüp size ve sevdiklerinize yaşatacağınız hediye deneyimlerinde çeşitli indirimler ve fırsatlar sunmaktadır. Gelişmeye açık olan bu kulüp yepyeni fikirler ve özelliklerle kendini her geçen gün geliştirmektedir.

classic

Giftmundo Club Classic üyeliğiniz Satın almış olduğunuz ilk hediye deneyiminiz’den itibaren aktif hale gelir. Classic Üyelik sizlere vereceğiniz siparişlerde %5 indirim sağlamaktadır.

gold

Giftmundo Club Gold üyeliğiniz Satın almış olduğunuz 5. hediye deneyiminiz’den itibaren aktif hale gelmektedir. Gold Üyelik sizlere vereceğiniz siparişlerde %10 indirim sağlamaktadır.

platin

Giftmundo Club Platin üyeliğiniz Satın almış olduğunuz 10. hediye deneyiminiz’den itibaren aktif hale gelir. Classic Üyelik sizlere vereceğiniz siparişlerde %15 indirim sağlamaktadır.

Hediyenin en klas hali işte böyle olur.. @giftmundo, takip etmekle kalmayın, sevdiklerinizi mutlu edin.

Her anımı özel kılan, her zaman özel hissetmeme neden olan adam, iyi ki varsın! Bu anlamlı hediye için sana ve @giftmundo'ya emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Çiğdem Demirel Okusun - www.instagram.com/cdmdmrl

Giftmundo ailesine teşekkür eder, tüm eşime ve dostuma tavsiye ederim!

Bu kadar özel ve güzel bir hediye tasarladığınız için çok teşekkür ederim. Ekibiniz harikalar yaratıyor, bir kere daha ellerinize sağlık. Başından sonuna kadar her aşamasında beni haberdar edip fikirlerimi aldınız. Her şey istediğim gibi oldu. Tek kelime ile mükemmel!

Bugünün mutluluğu kendime verdiğim hediye aslında. Giftmundo'yu keşfettiğim gibi sevdiklerime bir hediye hazırlatmadan önce kendime bir hediye vermeliyim dedim ve işe koyuldum. Ekiple iletişime geçtim ve şuan benim projem için çalışıyorlar.

Özge Çelik - www.instagram.com/ozgyyy

priva