Kusursuz

Hizmetlerimiz

Benzersiz

Hediye Deneyimi

Giftmundo sizin için en iyisini yaratmak ve sizlere kusursuz bir hizmet anlayışı ile benzersiz deneyimler yaşatmak için, ihtiyacınıza göre üç farklı kategorisi ile hizmet vermektedir. Modern görünümlü ve şık hediye deneyimleriniz için “Giftmundo Luxury”, daha doğal görünümlü ve şık hediye deneyimleriniz için “ Giftmundo Vintage” sizlere unutamayacağınız benzersiz deneyimler yaşatmak için hizmet vermektedir. “Giftmundo Business” ise kurumsal çözüm ortaklığı ve toplu siparişleriniz için sizleri beklemektedir.

Benzersiz

Hediye Deneyimini Yaşayın!

Sizi daha yakından tanıyarak gerçekleştirdiğimiz ürün tasarım sürecimizle birlikte hayalinizdeki hediyeyi yaratarak sevdiklerinize duygularınızı eksiksiz anlatma imkanı sunuyoruz!

Kusursuz

Hizmetlerimiz

 • Gıftmundo Luxury

  Modern görünümlü ve şık hediye deneyimleriniz için “Giftmundo Luxury” markası ile hizmet vermekte olan markamız, sizlere daha şık ve daha modern hediye deneyimleri yaşatmak için kullandığı malzemeler ve seçtiği içeriklerle size ve sevdiklerinize unutamaycağı bir hediye deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

  Luxury Ürünler
 • Gıftmundo Vıntage

  Doğal görünümlü ve şık hediye deneyimleriniz için “Giftmundo Vintage” markası ile hizmet vermekte olan markamız, sizlere daha şık ve daha doğal bir hediye deneyimleri yaşatmak için kullandığı malzemeler ve seçtiği içeriklerle size ve sevdiklerinize unutamaycağı bir hediye deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

  Vıntage Ürünler
 • Gıftmundo Busıness

  Kurumsal çözüm ortaklığı ve toplu hediye deneyimleriniz için “Giftmundo Business” markası ile hizmet vermekte olan markamız, sizlere benzersiz hediye deneyimleri yaşatmak için kullandığı malzemeler ve seçtiği içeriklerle size, çalışma arkadaşlarınıza ve müşterilerinize unutamayacağı bir hediye deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

  Busıness Ürünler

Merak Edilenler

Ürün teslimat süresi nedir?

Hediye Deneyim süreci genel olarak 10-15 iş günü sürmektedir. Özel talepleriniz için Üretim Departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul dışı ürün teslimatı yapıyor musunuz?

İstanbul dışı ürün teslimatımız mevcuttur.

Özel fırsatlarınızdan nasıl yararlanabilirim?

Giftmundo Club kartımızda yer alan size ait numara ile özel indirim ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.