Kisiye Özel

Hediye Deneyimi

Kusursuz

Hizmetlerimiz

Giftmundo sizin için en iyisini yaratmak ve sizlere kusursuz bir hizmet anlayışı ile benzersiz deneyimler yaşatmak için, ihtiyacınıza göre üç farklı kategorisi ile hizmet vermektedir. Modern görünümlü ve şık hediye deneyimleriniz için “Giftmundo Luxury”, daha doğal görünümlü ve şık hediye deneyimleriniz için “ Giftmundo Vintage” sizlere unutamayacağınız benzersiz deneyimler yaşatmak için hizmet vermektedir. “Giftmundo Business” ise kurumsal çözüm ortaklığı ve toplu siparişleriniz için sizleri beklemektedir.

Kusursuz

Hediye Deneyimi

kusursuz

Sürecimiz

Nasıl İlerliyor?

Benzersiz bir hediye deniyimi yaşamanız ve yaşatmanız için sizin adınıza düşünen ve çalışan ekibimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek, sizlere daha yakın olabilmek ve sonunda sizlere unutamayacağınız benzersiz bir hediye deneyimi yaşatabilmek için dört ayrı süreçten oluşan bir “Hediye Deneyim Süreci” oluşturmuştur. Bu süreçte sizleri tanıyor, yaşayacağınız veya yaşatacağınız deneyimi projelendiriyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz, onaylanan projeler üretim sürecinden geçtikten sonra, güvenli bir şekilde sizlere teslim ediliyor.

Hediye

Deneyim Süreçleri

Sizi ve sevdiklerinizi şımartmak için tamamen el yapımı, özel tasarım hediye konseptlerimizi kusursuz işleyen sürecimizle sizlere teslim ediyoruz.

Tanışma Süreci

Hediye Deneyim Uzmanlarımız tarafından uygulanan özel bir anket çalışmamız vardır, bu anket çalışmamız ile artık sizi çok iyi tanıyan ve ne istediğinizi çok iyi bilen bir ekip ile yan yanasınız demektir.

Tasarım Süreci

Bu süreçte Tasarım Ekibimiz için en önemlisi tamamen hayal ettiğiniz ve gerçekte görmek istediğiniz gibi bir hediye deneyiminin gerçeğine en yakın halinin projelendirilip üretim aşamasından önce sizlerin onayına sunulmasıdır.

Üretim Süreci

Onayınız doğrultusunda üretim süreci başlar. Ekibimiz için en önemlisi görmüş olduğunuz sunumdaki Hediye Deneyiminin aynısının üretimini gerçekleştirmek ve sizi sürprizlerden uzak tutmaktır.

Teslimat Süreci

Hediye deneyimi projelerinizi özenerek paketleyip özel notuzu ekleyerek Taşıma Ekibimize iletiyoruz. Kutularınız taşıma süresince Giftmundo tarafından sigortalanmaktadır.

Kusursuz

Tanışma Süreci

Giftmundo’yu tercih etme sebeplerinizden biri de sizleri çok yakından tanıyan, aynı zamanda sizin ve sevdikleriniz için en güzel hediye deneyimini yaşamanız ve yaşatmanız için elinden geleni yapan bir ekip olması, biz bu ekibe Hediye Deneyim Uzmanları adını veriyoruz. Sizleri daha yakından tanımak için Hediye Deneyim Uzmanlarımız tarafından oluşturulan özel bir anket çalışmamız vardır, siz bu anket çalışmasını tamamladığınızda artık sizi çok iyi tanıyan ve ne istediğinizi çok iyi bilen bir ekip ile yan yanasınız demektir. Bu anket çalışmasında sizin ve hediye deneyimi yaşatacağınız kişinin hakkında bir takım sorular mevcuttur, bunlar tuttuğu takımdan, sevdiği renge kadar, dinlediği müzik türünden favori sözüne kadar birçok soruyu barındırmaktadır. Bu çalışmanın sonucunda Proje Tasarımınız için gerekli altyapı çalışması tamamlanmış olmaktadır.

tanisma
tasarm

Kusursuz

Tasarım Süreci

Proje Tasarım Süreci’nde daha sonra sırası ile dört adım izlenmektedir.;

– Kişiye Özel LogoTasarımı

– Hediye Deneyiminin Gerçeğine En Yakın 3 Boyutlu Çizimi

– Fiyat Teklifinin Belirlenmiş Son Halinin Yazılı Belgesi

– Tüm bu unsurları kapsayan 6-8 Sayfalık Proje Tasarım Sunumu

Kusursuz

Üretim Süreci

Üretim Süreci’nde sırası ile altı adım izlenmektedir.;

– Hediye kutularının istenilen ölçülerde ve istenilen ağaç türünde üretilmesi

– İsteğe göre özel hazırlanmış kaliteli materyaller ile boyanması veya verniklenmesi

– Kutu içerisine gelecek süngerin kesilmesi ve kutu içerisine yerleştirilmesi

– Kişiye özel olarak tasarlanmış logonun Kutu üzerine veya kapak içerisine uygulanması

– Kutu içerisine gelecek olan özel ürünlerin kişiselleştirilmesi ve logonun ürünler üzerine uygulanması

– Tamamlanmış olan kutunun içerisine seçilmiş olan ürünlerin özenle yerleştirilmesi ve hediyenin tamamlanması

uretim
teslimat

Kusursuz

Teslimat Süreci

Giftmundo Üretim ve Planlama Ekibi sizler için hazırladıkları hediye deneyimi projelerinizi özenerek paketledikten ve içerisine istediğiniz özel notu ekledikten sonra sizlere ulaştırmak üzere Taşıma Ekibine teslim eder. Bu aşamada Taşıma Ekibi en güvenilir ve en hızlı şekilde hediyenizin size ulaşmasını sağlamakla sorumludur. Kutularınız taşıma süresi boyunca Giftmundo tarafından özel olarak sigortalanmaktadır. Taşıma sırasında hediyenizin başına gelebilecek her türlü problemden Giftmundo sorumludur ve sizlere bu problemlerin giderilmesi için gereken tüm hassasiyeti sergilemekten kaçınmayacaktır.