Önce

Doğaya Saygı

Daha

Yeşil Bir Dünya

Giftmundo çevreye karşı olan hassasiyetini ve verdiği önemi daha iyi bir şekilde gösterebilmek için Tema Vakfı ile çözüm ortaklığı yaparak, satın almış olduğunuz her bir kutu için sizin adınıza fidan bağışlamaktadır. Bağışlanan fidanlar geleceğimize bir yatırım olma niteliği taşırken yok olmakta olan yeşil alanlar için de bir umut ışığı olma niteliği taşımaktadır. Bağışlanan fidanların bağış sertifikaları adınıza özel olarak hazırlanmakta ve adresinize teslim edilmektedir.

Hediyenin en klas hali işte böyle olur.. @giftmundo, takip etmekle kalmayın, sevdiklerinizi mutlu edin.

Her anımı özel kılan, her zaman özel hissetmeme neden olan adam, iyi ki varsın! Bu anlamlı hediye için sana ve @giftmundo'ya emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Çiğdem Demirel Okusun - www.instagram.com/cdmdmrl

Giftmundo ailesine teşekkür eder, tüm eşime ve dostuma tavsiye ederim!

Bu kadar özel ve güzel bir hediye tasarladığınız için çok teşekkür ederim. Ekibiniz harikalar yaratıyor, bir kere daha ellerinize sağlık. Başından sonuna kadar her aşamasında beni haberdar edip fikirlerimi aldınız. Her şey istediğim gibi oldu. Tek kelime ile mükemmel!

Bugünün mutluluğu kendime verdiğim hediye aslında. Giftmundo'yu keşfettiğim gibi sevdiklerime bir hediye hazırlatmadan önce kendime bir hediye vermeliyim dedim ve işe koyuldum. Ekiple iletişime geçtim ve şuan benim projem için çalışıyorlar.

Özge Çelik - www.instagram.com/ozgyyy

yesil